Kullanıcı
Menü

Hizmetlerimiz

3D İnteraktif Vr Reklam

Gelmedengor.com olarak faaliyet alanımız;
İnternet ortamında firma ve müşteri arasında birebir etkileşimi sağlayarak, hedef kitleye doğru stratejilerle hızlı ulaşma imkanı sunmak, tüketicilerin ürünlere kısa sürede ulaşabilmesini sağlamak, ürün ve markalara yönelik doğru ve etkin karar vermesini kolaylaştırmak, alt yapısında görsel ve bilgiye dayalı, 3D İnteraktif VR Tur Reklam çekimleriyle hizmet vermekteyiz.


İnteraktif ve Kişiselleştirilmiş Turlar

Akıllı telefonunuzla, tablet veya bilgisayarınızdan 3D İnteraktif VR Tur teknolojisini kullanarak ziyaretçilerinizi eğlendirmek ve tanıtmak için etkileşimli deneyimler sağlayın. Çözümlerimiz, kullanıcılara mekan haritası ve ilgi alanları, oyunlaştırma ve sosyal medya etkileşimi, içeriğe dayalı mesajlaşma ve hedef teklifler gibi içerikle ilgili yararlı bilgiler sağlayarak konuk deneyiminizi geliştirmeyi amaçlıyor.


Gelişmiş ve Kişiselleştirilmiş Konuk Deneyimleri

En son mobil teknolojileri kullanarak akıllı uygulamalarımız ile ziyaretçilerin ilgi çekici, eğitici ve eğlenceli deneyimler yaşamasını hedefler. Örnek olarak çaıştığımız Smartbeyoglu uygulamasını indirerek Beyoğlu’ nu 7/24 parmaklarınızın ucuyla gezebilirsiniz.

Yolculuk planlama, biletleme, mekan haritaları, konuk bilgileri, promosyonlar ve dijital rehberli turlar için hem site içi hemde kapalı mekanda etkileşimde bulunun.


360 ° İçerik

Son sistem 3D lazer tarama teknolojimizi kullanarak doğru kadrajlarla amaca yönelik çekimlerinizi her açıdan çoklu dijital kanallarda tanıtın.


İçerik Yönetimi ve Ziyaretçi Analizi

Dijital stratejinizin kontrolünü gerçek zamanlı analiz ve önemli ürünlerinizin yönetimi ile tam zamanında operasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Günlük, aylık, yıllık ziyaretçi sayılarını görebileceğiniz, içerik ve fotoğraflarınızı güncelleyebileceğiniz, hatta mekanınızın 3D model’ inden 8K ‘ya kadar 138 megapixel kalitesinde fotoğraf çekip indirebileceğiniz bir paneliniz olacaktır. 3D içerikler ekleyip satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.


Copyrights © 2018 GelmedenGor.com   All rights reserved.