Kullanıcı
Menü

Hakkımızda

Gelmedengor.com olarak faaliyet alanımız: İnternet ortamında firma ve müşteri arasında birebir etkileşimi sağlayarak, hedef kitleye doğru stratejilerle hızlı ulaşma imkanı sunmak, tüketicilerin ürünlere kısa sürede ulaşabilmesini sağlamak, ürün ve markalara yönelik doğru ve etkin karar vermesini kolaylaştırmak, alt yapısında görsel ve bilgiye dayalı, 3D İNTERAKTİF VR TUR reklam çekimleriyle hizmet vermektedir. Amacımız, hızlı değişen ve gelişen dünyamızda, yenilikçi, değişime hazır alt yapımızla, uzun vadede hedeflere odaklı anlayışımızla, zamanın gerisinde kalmadan, müşterilerimizle birlikte en önde yol almaktır.

SATIŞ NOKTALARI ARTIK BİR TIK YAKININIZDA ...
Bu bağlamda, tüketicilerin, ürün ve markaya ulaşımını sağlarken, tanıtım materyallerini ve fiyatlarını yerinde görerek, satın almada doğru yönlendirme ile süratli karar verebileceği, kaliteli içerik ve görsellerle desteklenen ortamlar oluşturulmuştur. Evet, söylediğimiz gibi, satış noktaları artık bir tık yakınınızda. Google maps ile desteklenen alt yapımız, tüketicilere zaman ve mekan konusunda büyük kaynak tasarrufu sağlarken, hedefledikleri ürün, fiyat ve bilgi akışına yerinde ulaşmaları ile zamanın bir adım önünde yol almalarına imkan sağlamaktadır.

Gelmedengor.com ekibi olarak, fark yaratan teknolojilerle (3D İnteraktif VR Tur & 3D Tarama ) desteklenmiş, yaratıcı kurgularıyla etkin sonuçlara ulaşabilmeye odaklı, inovasyona açık, genç, dinamik, yaratıcı kadrosuyla, satış ve pazarlama konusunda, satıcı ve tüketicilere maksimum faydalar sağlarken, gelişmeye açık Türk ekonomisine de adil kazançlı alışveriş döngüsünü oluşturan alt yapısıyla, dolaylı olarak katkı sunmayı hedeflemiş olup, daha güçlü bir TÜRKİYE olma sevdasıyla çıktığımız bu yolda, yorulmadan, ülkemiz ve milletimiz adına emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

Hayatınızı seviyorsanız zamanınızı boşa harcamayınız, çünkü zaman hayatın kendisidir.

Benjamin Franklin

Copyrights © 2018 GelmedenGor.com   All rights reserved.